Haberler ve Duyurular


DERNEK YEG UZMANI İŞE ALIM İLANI

İLAN:1

   Derneğimizin onaylanmış yerel Kalkınma Stratejisi kapsamındaki faaliyet ve projelerin gerektirdiği hazırlık, organizasyon ve benzeri diğer teknik görevlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere Uzman istihdam edilecektir.İlan Tarihi İşin İlanından İtibaren 16.12.2021 Tarihinde Saat 17,00 da Sona Erecektir.İlanla İlgili Tüm Şartlar ektedir.

İLAN METNİ :    dernek_yeg_uzmani_ise_alim_ilani-1_03657_42427.pdf

İLAN:2

DERNEĞİMİZ 2022 YILI YILLIK UYGULMA PLANI KAPSAMINDA EŞOFMAN TAKIMI, SPOR AYAKKABISI, ANTRENMAN YELEĞİ, YAĞMURLUK VE MONT SATIN ALINACAKTIR

Yerel Eylem Grubumuzun tarafından Ortaköy Spor Kulübü Derneği desteklenmesi için Spor kulübü bünyesinde faaliyet gösteren güreş takımı için spor ekipmanı ve malzemesi temin edilecektir. Ekli Teknik şartnamede belirtilen özelliklerde verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 01.06.2022 tarihinde kadar iletilmesi gerekmektedir.           

teklif_formu_01951.docx

teknik_sartname_73519.docx

 

İLAN:3

DERNEĞİMİZ 2022 YILI YILLIK UYGULMA PLANI KAPSAMINDA ŞAPİNUVA TURİST KARŞILAMA VE BİLGİLENDİRME ALANINA YÖRESEL ÜRÜNLERİN ORTAK SATIŞ ALANIN OLUŞTURULMASI VE EKİPMAN TEMİNİ KAPSAMINDA 5X3,5 BOYUTLARINDA ÜRÜN SATIŞ ALANI YAPTIRILACAKTIR

Yerel Eylem Grubu bölgemizdeki yerel üreticilerin ürünlerini pazarlayabilmeleri için Çorum Ortaköy Yolu Üzerinde Bulunan Şapinuva Turist Karşılama Ve Bilgilendirme Alanına yöresel ürünlerin ortak satış alanın oluşturulacaktır. Ekli Teknik şartname ve proje için verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize şahsen, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 01.06.2022 tarihinde kadar iletilmesi gerekmektedir.              

teklif_44913.docx

teknik_sartname_54973.docx

 

 

İLAN 4

DERNEĞİMİZ 2022 YILI YILLIK UYGULMA PLANI KÜÇÜK PROJE KAPSAMINDA ŞAPİNUVA TURİST KARŞILAMA VE BİLGİLENDİRME ALANINA AYAKLI SEYİR DÜRBÜBNÜ ALIMI İLANI

 

       Derneğimizin 2022 yılı yıllık uygulama planında bulunan Şapinuva turist karşılama ve bilgilendirme alanına ayaklı bir dürbünün konulması faaliyeti kapsamında ayaklı seyir dürbünü alımı yapılacaktır. Seyir dürbünü teknik şartnamesi ilan ekindedir. Ekli Teknik şartnameye uygun olarak seyir dürbünü için  verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize şahsen, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 15.08.2022  tarihinde kadar iletilmesi gerekmektedir.    

 

teklif_39543.docx

teknik_sartname_88617.docx      

 

İLAN 5

 

ZİYARETÇİLER İÇİN BİLGİLENDİRME PANOSU YAPTIRILMASI İŞİ

 

        Yerel Eylem Grubu bölgemizi ziyarete gelen turistlerin bölgemizde bulunan Şapinuva Ören Yeri, İncesu Kanyonu ve Kybele Kabartması hakkında bilgi sahibi olmaları için bilgilendirme panoları yaptırılacaktır. Şapinuva Turist Karşılama ve Bilgilendirme Alanına 2 adet, Şapinuva Yoluna 4 adet, Şapinuva Ören Yerine 7 adet olmak üzere toplam 13 adet pano yaptırılacaktır. Panoların özellikleri ilana ekindeki teknik şartnamede belirtilmiştir. Teklifler ilan ekinde bulunan teklif formuna göre verilecektir. Teklifler Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize şahsen, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 15.09.2022 tarihinde saat 17:00’a kadar iletilmesi gerekmektedir.

teklif_formu_68587.docx

tabela_teknik_sartname_25577.docx

 

İLAN 6

DERNEĞİMİZ 2022 YILI YILLIK UYGULAMA PLANI KÜÇÜK PROJE KAPSAMINDA AŞAĞIDAKİ TABLODA LİSTELENEN MALZEMELERİN ALIMI YAPILACAKTIR.

 

Yıllık uygulama planımızda bulunan 3.3 Topluluğun kültürel ve sosyal yaşamını arttırmak ve kolektif yerel örgütleri, dernekleri ve STK'ları desteklemek (kadın grupları dâhil) küçük projesi kapsamında Yerel Eylem Grubumuz ve Ortaköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında spor ekipmanı ve malzemesi temin edilecektir. Ekli Teknik şartnamede belirtilen özelliklerde verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 12.12.2022 tarihinde kadar iletilmesi gerekmektedir.  05.12.2022

teklif_formu_20718.pdf

teknik_sartname_59349.pdf

 

İLAN 7

 

Genel Kurul Toplantı İlanı

Şapinuva Kadeş  Derneği Başkanlığından

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 21.12.2022 tarihinde  saat 14:00 de Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:3/d Ortaköy / Çorum adresinde bulunan Dernek Merkezinde da yapılacaktır.

Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı yeter sayı aranmaksızın 28.12.2022 tarihinde  aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Üyelerimizin hazır bulunmaları önemle ilan olunur.

 

 

İLAN 8

DERNEĞİMİZ 2023 YILI YILLIK UYGULAMA PLANI KÜÇÜK PROJE KAPSAMINDA 3x2 m ÜRÜN SATIŞ ALANI (ÜRÜN SATIŞ BÜFESİ) ALIMI YAPILACATIR.

 

            Yıllık uygulama planımızda bulunan 2.24 YEG Bölgesinde İlçe Merkezine yöresel ürünlerin ortak satış alanın oluşturulması ve ekipman temini küçük projesi kapsamında Ekli Teknik şartnamede belirtilen özelliklerde 3X2 m boyutlarında Ürün Satış Alanı (Ürün Satış Büfesi) alımı yapılacaktır. Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 17.03.2023 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir.  

EKLER:

teklif_77037.pdf

tekniksartname_89068.pdf

 

                                                                                                          İLAN 9

Derneğimiz 2023 Yılı Yıllık Uygulama Planında bulunan Küçük Proje 2.26 Yerel, doğal ve kültürel kaynakların kullanımına dayalı kırsal turizm ürünlerinin geliştirilmesi; kapsamında Kybele kabartması heykeli ve Hitit Kral ve Kraliçesi heykeli yapılması işi yaptırılacaktır.

      2.26 Yerel, doğal ve kültürel kaynakların kullanımına dayalı kırsal turizm ürünlerinin geliştirilmesi; kapsamında Kybele kabartması heykeli ve Hitit Kral ve Kraliçesi heykeli yapılması işi kapsamında  Ekli Teknik şartnamede belirtilen özelliklerde Kybele Heykeli (Kabartması) ve Hitit Büyük Kralı Tuthaliya ve Kraliçe Taduhepa’nın Rölyef Yapımı İşi yaptırılacaktır. Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 17.05.2023 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

teklif-1_75024.pdf

teknik_sartname_tum_78244.pdf

 

İLAN 10

DERNEK YEG UZMANI İŞE ALIM İLANI

 Derneğimizin onaylanmış yerel Kalkınma Stratejisi kapsamındaki faaliyet ve projelerin gerektirdiği hazırlık, organizasyon ve benzeri diğer teknik görevlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere Uzman istihdam edilecektir. Başvuru Başlangıç Tarihi 06.07.2023 Başvuru bitiş tarihi 21.07.2023 Saat 17,00 dır. Başvuru Şartları ve Başvuru Formu eklidir.06.07.2023

yeg_ise_alim_ilani_56794.pdf

yeg_is_basvuru_formu_80848.doc

 

İlan 11

Olağanüstü Genel Kurul Toplantı İlanı

Şapinuva Kadeş  Derneği Başkanlığından

Derneğimizin olağanüstü genel kurul toplantısı 24.10.2023 tarihinde  saat 14:00 de Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:3/d Ortaköy / Çorum adresinde bulunan Dernek Merkezinde  yapılacaktır.

Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı yeter sayı aranmaksızın 08.11.2023 tarihinde  aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Üyelerimizin hazır bulunmaları önemle ilan olunur.

 

                                          

İlan 12

Yeg Bölgesinin Turizm ve Kültür Çeşitliliğinin Anlatıldığı Turizm Rehberinin Hazırlanması ve Basımı

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde; aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 31.05.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname :   fal_2.28_sartname_80918.pdf           

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

 

İlan 13

Yeg Bölgesinin 
Tarihi, Yerel Ürünlerin ve El Sanatları Ürünleri için Tanıtım Broşürü Hazırlanması

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 31.05.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname :  fal_2.13_sartname_34227.pdf    

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 14

Turistler ve bölgeyi bilmeyen yabancılar için ilçe merkezine tanıtım amaçlı elektronik billboard konulması

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 7.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname :    fal_2.2_bilboard_58674.pdf

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 15

İlçe merkezinde Yöresel ürünlerin ortak pazarlanması için şatış alanı oluşturulması ve ekipman temini

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 23.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname : 1.13_satisbufesikameraguveliksartname_14402.pdf   

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 16

YEG Bölgesinin Kültürel Öneme Sahip Şapinuva Halk Oyunlarının Tanıtımı amacıyla düzenlenecek festivala destek sağlanması 

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 23.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname :   2.10-b_halk_oyunlari_festivali_78356.pdf

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 17

Şapinuva turist karşılama ve bilgilendirme alanına bakı (seyir)terası yapılması

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 23.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname : 2.17_seyirterasi_63637.pdf  

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 18

Yeg bölgesi yöresel lezzet yarışması (Haşhaşlı Çörek, Gilik, Ekmek,Erişte) düzenlenmesi 

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 23.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname : 3.10_yoresel_urunler_yarisma_78794.pdf 

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx

 

İlan 19

Yeg bölgesi İncesu Köyü İlkokulunda bölge öğrencilerinin yararlanması amacıyla robotik kodlama ve bilişim atölyesinin kurulması

Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen IPARD Programı kapsamındaki Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması (LEADER) tedbiri çerçevesinde;  aşağıda ekte yer alan şarnamede adı, özellikleri, birim ve miktarı belirtilen malın/hizmetin satın alınmasına yönetim kurulumuz tarafından karar verilmiştir.  Verilecek olan tekliflerin ekli bulunan teklif formuna göre doldurularak Şapinuva Kadeş Yerel Eylem Grubu Derneğimize elden, posta/kargo ile veya sapinuvakadesyegder@gmail.com adresine e-posta yolu ile 23.06.2024 tarihi saat 17:00 a kadar iletilmesi gerekmektedir. 

Teknik Şartname :    3.12_robotikkodlamateknolojisinifi_51534.pdf

Teklif Mektubu(Proforma Fatura) :teklif_mektubu_27103.docx